Członkowie

Patryk Obarski
Moje Bestsellery

Moje Bestsellery to blog o literaturze prowadzony od 2014 roku. Autor - copywriter, freelancer i bloger. Zapalony fan kryminałów i dobrych seriali. Często podczytuje także książki obyczajowe, historyczne i biografie. Podczas pisania recenzji lubi popijać brytyjską herbatkę.

Moje BestselleryFacebookE-mail
Agnieszka Kolano
Dowolnik

Blog prowadzony przez Agnes: o książkach, komiksach, czasem grach planszowych. Gatunki najróżniejsze, min. kryminały, fantastyka, książki dla dzieci i młodzieży. Można tam przeczytać także recenzje notatników, ze szczególnym uwzględnieniem miłośników wiecznych piór.

Dowolnik
Książki Sardegny

Blog założony przez Zuzannę, powstały z połączenia dwóch największych pasji jego autorki: miłości do czytania i dzielenia się opiniami. Działa od 2010 roku, a znaleźć na nim można wpisy na temat książek bliskich Sardegnie i jej dzieciom.

Książki SardegnyE-mailFacebook
Karolina Sosnowska
Tanayah Czyta

Blog z recenzjami książek założony przez mola książkowego, który postanowił swój słowotok o książkach ująć w jakieś ramy. Teraz wyżywa się w notkach. Recenzuje głównie beletrystykę, ale i literatura faktu się czasem trafi. Miała już wiele hobby, ale tylko czytanie książek i pisanie o tym jest czymś, co nigdy jej się nie nudzi.

Tanayah czytaFacebookEmail
Anna Sznajder
booksallover
booksallover
Dorota Józefiak
Kulturalna mysz

Blog poświęcony przede wszystkim literaturze, ale też muzyce. Dotyczy wszystkiego, co zrobiło na Myszy ogromne (pozytywne lub negatywne) wrażenie, co poruszyło serce, duszę i dotarło tam, gdzie nie dociera nic innego.

Kulturalna Mysz
Marta Bajor
Do ostatniej pestki trzeba mocno żyć...
Do ostatniej pestki trzeba mocno żyć...
Sławomir Krempa
Granice.pl
Redaktor naczelny serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze.
Granice.plE-mail
Magda Dzierżak-Man
Moje Czytanie

Blog o książkach i nie tylko. Zbyt dużo dzieje się w mojej głowie, by trwać przy jednym temacie.

Moje Czytanie
Katarzyna Kurowska
Przekładaniec kulturalny

Przekładaniec kulturalny to miejsce, w którym kulturę przedkłada się nad wszystko inne. Jak w dobrym torcie kremowe warstwy przedzielają cięższe ciasto, tak tutaj popkultura miesza się w kulturą wysoką. [...] Redaktorka z kulturoznawczej pasji uczyniła wykształcenie i główne zajęcie, przez co od kilku lat prowadzi życie na walizkach

Przekładaniec kulturalny
Monika Witczak
Czytająca Mama

Czytająca mama to najlepszy na świecie blog o książkach, macierzyństwie i życiu. Autorka pisze przede wszystkim o książkach dla dzieci i o literaturze, która ją fascynuje. Na blogu pojawiają się też wątki parentingowe oraz przemyślenia zainspirowane lekturą czytanych książek.

Czytająca Mama
Małgorzata Sowa
Crazy Book Lady

Crazy book lady. Maniakalna wielbicielka słowa pisanego. Umiera w środku, gdy ktoś układa książki kolorami, zagina strony lub po nich pisze. W dyskontach porządkuje cichaczem kosze z wygniecionymi bestsellerami i współczująco głaszcze ich zmaltretowane okładki. Gdy zaprosisz ją na kawę, na pewno zanurkuje w Twoim księgozbiorze, a potem spróbuje namówić Cię na ułożenie tomów swoim systemem. No wariatka książkowa po prostu!

Crazy Book Lady
Ilona Chylińska
Ostatni czytelnik
Ostatni czytelnik
Małgorzata Nowak
Czytelniczka Gosia

Fanpage "Czytelniczka Gosia" to autorska strona, na której zamieszczane są recenzje czytanych przez Małgorzatę książek. Blogerka czyta praktycznie każdy gatunek literacki, ale najchętniej książki historyczne, obyczajowe, kryminalne i thrillery. Przekrój zainteresowań Gosi jest dość szeroki.

Czytelniczka Gosia
Sylwia Wilk

Książki ma we krwi, a w książkach krew. Uwielbia czytać wszystko, co makabryczne i straszne - horrory, kryminały, thrillery. Jeszcze bardziej lubi o tym opowiadać.

InstagramBlog