Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Stewardesa, która bała się latać. Premiera książki „Infantka”

We wrześniu premierę maiła najnowsza książka Wojciecha Nerkowskiego – „Infantka”. Nowa powieść opowiada o losach stewardesy, która poszukuje informacji na temat biologicznych rodziców, a przy okazji wplątuje się w niemałe tarapaty.

„Infantka” to kolejna, po „Kryptonimie Romeo” czy „Okrutnie pięknym”, książka Wojciecha Nerkowskiego, polskiego pisarza i scenarzysty. Nowa powieść zabiera czytelników w pełną emocji podróż – nie tylko po lądzie, ale także ponad chmurami.

„Infantka” – o czym jest nowa książka Wojciecha Nerkowskiego?

– Infantka to tytuł tradycyjnie przysługujący dziewczynkom urodzonym w hiszpańskiej i portugalskiej rodzinie królewskiej – tak tłumaczy tytuł autor w swoich mediach społecznościowych. Tytuł ten świetnie pasuje do treści najnowszej powieści Nerkowskiego.

W „Infantce” przedstawiona zostaje historia Hanny, stewardesy, która – za namową swojego chłopaka – postanawia sprawdzić, kim byli jej biologiczni rodzice. Kuba przekonuje ją, że podobna jest do pewnej damy z obrazu, jaki widzieli w czasie wycieczki po jednym z polskich pałacyków. Jednak czy to możliwe, by dziewczyna z domu dziecka była tak naprawdę córką niedawno zmarłego dziedzica?

Chociaż początkowo Hania nie chce uwierzyć w teorie Kuby, seria nieprawdopodobnych zdarzeń w jej życiu sprawia, że nie ma innego wyjścia – musi dowiedzieć się prawdy na temat tego, czy szlachcic naprawdę był jej ojcem. A jeśli tak – to co to dla niej oznacza.

„Infantka” – podniebny lot z piekła rodem

Nowa powieść Wojciecha Nerkowskiego to nie tylko pasjonująca akcja i ciekawe rozwiązania fabularne, ale również podróże. Podobnie jak w przypadku poprzednich książek, także i teraz autor zabiera czytelników w czasem niezwykle odległe zakątki świata. A to wszystko obok sensacyjnych zwrotów akcji z życia Hanny Wysockiej.

„Infantka” to sprawne połączenie powieści obyczajowej oraz thrillera. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira i kupić można ją poniżej:

Similar Posts