Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Dwie przyjaciółki, seria trupów i ogrodowy krasnal. Małgorzata Kursa powraca z książką Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala! 

Dwie przyjaciółki wyjeżdżają na święta do wsi w okolice Giżycka. Nie spodziewają się, że rozwiązaniem na nudę okaże się śledztwo w sprawie… morderstwa! 8 lipca premierę miała najnowsza książka Małgorzaty Kursy – „Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala”.

Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala.

W lipcu premierę miała książka Małgorzaty J. Kursy „Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala”. To kontynuacja świetnie przyjętej przez czytelników, zabawnej komedii kryminalnej z udziałem dwóch przyjaciółek, które podejmują się niezwykłych detektywistycznych śledztw.

„Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala” – opis

Dwie przyjaciółki, Malwina i Eliza znowu wplątały się w tarapaty! Tym razem turystki z Kraśnika wyjechały na zasłużony, świąteczny odpoczynek do małej wioski w okolicach Giżycka. Nieoczekiwanie, spotkanie z ogrodowym krasnalem zmusza je do zmiany kwatery.

Początkowo pensjonat „Olszynka” wydaje się kobietom świetnym miejscem na urlop – dysponuje obszernym terenem, przyjemną rzeką w pobliżu, dostępem do jeziora i… zaskakującym wysypem nieboszczek. Co więc pozostało kraśniczankom? Nie mogą przegapić takiej okazji i z zapałem przystępują do śledztwa.

Jednak goście pensjonatu skrywają różne tajemnice. Co stoi za kolejnymi zgonami?

„Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala” – komedia kryminalna na wysokim poziomie

„Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala” to pełna niewymuszonego humoru, ciepła komedia z udziałem dwóch zakręconych bohaterek. Tę książkę przeczytać powinni wszyscy fani komedii kryminalnych!

Publikacja ukazała się 8 lipca nakładem Wydawnictwa Lira. Jest to drugi tom z cyklu „Malwina i Eliza na tropie”. Zachęcamy do poznania także innej nowej publikacji Wydawnictwa Lira – książki „Ucieczka Sary H.”.

Książkę „Malwina i Eliza na tropie. Wszystko przez krasnala” w dobrej cenie kupić można poniżej:

Similar Posts