Aktualności | Artykuły | Patronat

Miłość ponad nienawiścią. Nowa książka Beaty Majewskiej już w sprzedaży

27 stycznia premierę miała najnowsza powieść Beaty Majewskiej, znanej polskiej autorki powieści obyczajowych, romansów oraz książek dla młodzieży. Tym razem nakładem Wydawnictwa Jaguar ukazała się powieść „Obiecaj, że wrócisz”, będąca trzecim tomem erotycznej serii autorki.

Obiecaj że wrócisz książka

W nowej powieści Beata Majewska kolejny raz gra na uczuciach czytelników. Teraz czytelnicy będą mogli poznać losy Bruna, gangstera, który żyje dla zemsty. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje piękną kobietę.

„Obiecaj, że wrócisz” – nowa książka pisarki

„Obiecaj, że wrócisz” przedstawia losy Bruna, który w młodości traci swojego ojca. Młody chłopak nie może pogodzić się ze śmiercią taty i postanawia zemścić się na osobach odpowiedzialnych za jego śmierć.

Po latach nienawiść do zabójców ojca nie słabnie, za to Bruno pracuje dla kolejnych mafijnych bossów. I chociaż zdaje się, że twardy Bruno nie potrzebuje niczego i nikogo, jego perspektywa zmienia się, kiedy poznaje piękną Wierę. Niestety, kobieta staje się kartą przetargową w rękach jego wrogów.

„Obiecaj, że wrócisz” – Beata Majewska z kolejną książką

To już trzecia powieść Beaty Majewskiej, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Jaguar. Nowe książki popularnej pisarki są połączeniem powieści obyczajowych z elementami erotyki. Skierowane do starszych czytelników, nie tylko intrygują, ale przede wszystkim grają na emocjach odbiorców.

„Obiecaj, że wrócisz” dołącza do dotychczasowych powieści z serii – „Zapomnij, że istniałem” oraz „Pamiętaj, że byłam”. Nowa książka, podobnie jak dwie poprzednie, została objęta patronatem medialnym Stowarzyszenia Śląscy Blogerzy Książkowi.

Nową książkę Beaty Majewskiej kupić można poniżej.

Similar Posts