Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Morderstwo czy samobójstwo? Poznaj najnowszą książkę Wojciecha Nerkowskiego

Paczka przyjaciół wybiera się na wakacje życia. Nieoczekiwanie dochodzi do tajemniczej śmierci jednego z kumpli. Morderstwo czy samobójstwo? Na te pytanie odpowiada Wojciech Nerkowski w swojej najnowszej powieści „Okrutnie piękny”.

Okrutnie pieknyFot. Wydawnictwo Lira

21 października swoją premierę miała powieść „Okrutnie piękny”, czyli najnowsza historia stworzona przez Wojciecha Nerkowskiego – pisarza, autora scenariuszy filmowych i telewizyjnych. Nowa opowieść autora takich bestsellerów jak „Przecięcie” czy „Spisek scenarzystów” to kryminał, którego akcja dzieje się w Sri Lance.

„Okrutnie piękny” – opis

Niezwykle utalentowany i wzięty lekarz, Konrad Krauze, na loterii losu wygrał również oszałamiającą urodę. Przewodzi on paczce przyjaciół – również lekarzy i wszystko wydaje się być prawdziwą sielanką.

Tak też pewnie widzi to Tomasz, którego Konrad wciąga w paczkę znajomych. Wkrótce Tomasz i Marta zostają parą, ale idylla szybko się kończy wraz z podsłuchaną rozmową. Czy Marta ma romans z Konradem?

Atmosfera powoli się zagęszcza, a kiedy grupa wyjeżdża na egzotyczne wakacje, do głosu dochodzą podejrzenia, długo skrywane namiętności i obsesje, które mają swój tragiczny finał.

Z ósmego piętra wypada mężczyzna i ginie na miejscu.  Czy to zwykły wypadek? Samobójstwo? Morderstwo? 

„Okrutnie piękny” – zagadkowa śmierć na rajskiej wyspie

„Okrutnie piękny” to przejmująca, a jednocześnie – przerażająca opowieść, w której zagłębiamy się w skomplikowaną sieć namiętności, które targają grupką przyjaciół. Czytelnicy towarzysząc bohaterom powieści nie tylko poczują się jak na egzotycznej wyspie, ale przede wszystkim – za wszelką cenę będą chcieli rozwiązać zagadkę śmierci polskiego lekarza.

Najnowsza powieść Wojciecha Nerkowskiego ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira. Książkę „Okrutnie piękny” w dobrej cenie kupić można poniżej:

Similar Posts