Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Ile razy zabić można jednego denata? Premiera powieści Jacka Getnera „Podejrzany jak diabli”!

Wyczekiwany od dawna wypoczynek, cisza suwalskich lasów i… trup! Do rozwiązania kryminalnej zagadki zaprasza Jacek Getner, którego najnowsza powieść „Podejrzany jak diabli” właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira.

 width=Fot. Wydawnictwa Lira

17 lutego swoją premierę miała najnowsza komedia kryminalna Jacka Getnera – „Podejrzany jak diabli”. Nowa powieść cenionego autora to kolejna propozycja dla fanów cozy crime.

„Podejrzany jak diabli” – opis

W nowej powieści przedstawiona zostaje historia Basi, dyrektorki w korporacji, która wraz ze swym chłopakiem – podkomisarzem Rafałem Martusiem – wyjeżdża na upragnione wakacje. I chociaż kobieta sądzi, że w suwalskich lasach będzie nudzić się śmiertelnie, zamiast niej trupem pada inny gość pensjonatu!

Na miejscu zjawia się prokuratorka Agata Całus, prywatnie – była Rafała. Prowadząc śledztwo angażuje swojego byłego chłopaka, co prowokuje z kolei Basię do działania. Pomiędzy kobietami rozpoczyna się rywalizacja o to, która szybciej znajdzie mordercę!

Nowa powieść Jacka Getnera, czyli (nie)spokojny urlop

W nowej książce Jacek Getner zaprasza czytelników do poznania całkiem nowej i zakręconej komedii z mocno rozbudowanym wątkiem kryminalnym. Charakterystyczni bohaterowie i niewymuszony humor to cecha szczególna prozy autora!

Do lektury powieści „Podejrzany jak diabli” zaprasza Wydawnictwo Lira!

Similar Posts