Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Plan na ślub. Paulina Wróbel powraca z nową powieścią

Po „Tajemnicy Sary H.” oraz „Ucieczce Sary H.” Paulina Wróbel – pisarka z Dąbrowy Górniczej – powraca z nową powieścią. W „Szczęśliwym zakończeniu” opowie o losach pewnej pary, która postanawia… wziąć ślub i przechytrzyć telewizję!

Paulina Wróbel, autorka debiutanckiej powieści „Tajemnica Sary H.”, powraca z kolejną książką. Nowa publikacja „Szczęśliwe zakończenie” ukazała się właśnie nakładem Wydawnictwa Lira i stanowi propozycję dla fanów niebanalnych historii miłosnych.

„Szczęśliwe zakończenie” – o czym jest nowa książka Pauliny Wróbel?

W „Szczęśliwym zakończeniu” opowiedziana zostaje historia Tomasza, młodego fotografa, który zaczyna myśleć o ślubie ze swoją narzeczoną – Agatą. Niestety, młodzi nie mają środków na wesele, a ich rodziny – nieakceptujące wyboru dzieci – nie zamierzają dokładać się do uroczystości.

Wkrótce Tomasz i Agata decydują się zgłosić do telewizyjnego programu „Szczęśliwe zakończenie”, w którym eksperci dobierają nieznajomych, a pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Narzeczeni postanawiają zataić, że się znają i wypełnić wszystkie ankiety tak, by ich preferencje wskazywały siebie wzajemnie.

Szybko okazuje się jednak, że sprytny plan wymyka się spod kontroli, a Tomasz będzie musiał zrobić wszystko, by uchronić swój związek przed zmierzającą katastrofą.

„Szczęśliwe zakończenie” – niebanalna opowieść o miłości

Najnowsza książka Pauliny Wróbel to zabawny i intrygująca opowieść o tym, że życie lubi płatać figle, a miłość może okazać się naprawdę nieprzewidywalna! „Szczęśliwe zakończenie” to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią niebanalne opowieści o miłości.

Książka „Szczęśliwe zakończenie” dostępna jest w dobrych księgarniach w całym kraju oraz w popularnych książnicach internetowych.

Similar Posts