Aktualności | Artykuły

Tak Czytam w Katowicach nabiera rozpędu!

Od paru miesięcy wszyscy odwiedzający katowicki rynek mają szansę zrobić zakupy w nowej książkowej miejscówce na mapie Śląska. Tym razem na ulicy 3-ego Maja 13 pojawiła się kolejna księgarnia, należąca do sieci TAK Czytam!

TAK Czytam to znana sieć księgarń, która w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór tytułów – od beletrystyki, przez literaturę popularnonaukową, aż po albumy i artykuły papiernicze. Nowa katowicka księgarnia jest jednak nieco inna od konkurencji, gdyż wszystkie książki czytelnicy mogą nabyć w zdecydowanie niższych cenach niż sugerowane ceny okładkowe.

Nic więc dziwnego, że w nowym książkowym miejscu zakochali się nie tylko czytelnicy, ale także Śląscy Blogerzy Książkowi. To właśnie w księgarni TAK Czytam udało nam się zdobyć za kilka złotych naprawdę ciekawe tytuły – m.in. praktycznie nigdzie niedostępną już serię „Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek” Jonasa Gardella (Wyd. W.A.B.), „Istotę zła” (W.A.B.) czy „Wokół słów” (Wyd. Pascal).

W księgarni nie brakuje książek autorów naprawdę poczytnych – na przykład Remigiusza Mroza czy Marcina Mortki. Na półkach w TAK Czytam znaleźć można jednak także autorów niszowych, których książki nieraz nie są przesiąknięte tak mocno popkulturą i masowością przekazu.

– Niezmiernie cieszę się, że Katowiczanie tak chętnie odwiedzają naszą księgarnię! – mówi nam Agata Dziwińska, kierownik katowickiego TAK Czytam – Jesteśmy pewni, że w naszej księgarni każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie – dodaje.

I wydaje się, że to prawda – jak bowiem zaobserwowaliśmy, każdy klient księgarni wychodził z niej zadowolony. Wpływ na to z pewnością miały nie tylko świetne ceny, ale także duża dostępność tytułu. W TAK Czytam swoje czytelnicze pasje zaspokoić może naprawdę wiele gustów!

Similar Posts