Aktualności | Targi Książki

Targi Książki w Warszawie za nami!

W dniach od 18 do 21 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się Warszawskie Targi Książki organizowane wspólnie przez wydawnictwa, a także warszawskie Murator Expo.

W ciągu tych kilku dni, warszawski stadion odwiedziło około 75 tysięcy osób, w tym czytelników z całego świata, bibliotekarzy, dziennikarzy, pisarzy i blogerów. A jak Targi podobały się ŚBKom:

Targi Książki w Warszawie to jedna z najwspanialszych akcji literackich, jakie organizowane są w Polsce. Po raz kolejny udało mi się spotkać z ulubionymi pisarzami – między innymi z Cecelią Ahern, Beatą Majewską i Tanayą Valko. Na stanowisku wydawnictw kupiłem wiele książek, spotykałem się też z blogerami, znanymi dotychczas jedynie przez Internet! – tak o Targach mówi Patryk Obarski, autor bloga Moje Bestsellery.

Co jeszcze działo się na Targach?

W sobotnie popołudnie miałam okazję wziąć udział w spotkaniu na Scenie Głównej z jednym z moich ulubionych pisarzy – Maximem Chattamem. Oczywiście, to nie wszystko! Spotkałam się też między innymi z Przemysławem Borkowskim, udało mi się nawet otrzymać podpis od Katarzyny Berniki Miszczuk! Te Targi miło wspominać będę jeszcze długo! – mówiła Zuzanna z bloga Książki Sardegny.

Już wkrótce pojawią się relacje z Targów na naszych blogach, dlatego bądźcie na bieżąco! Aby dowiedzieć się, jak nazywają się nasze blogi, sprawdźcie tutaj.

 

Similar Posts