Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Hulaj dusza, śmierci nie ma. Premiera nowej książki Pauliny Wróbel „Ucieczka Sary H.”

Hulaj dusza, śmierci nie ma! 1 lipca premierę miała najnowsza powieść „Ucieczka Sary H.” autorstwa Pauliny Wróbel, młodej pisarki pochodzącej z Dąbrowy Górniczej. Nowa publikacja to kontynuacja bestsellerowego debiutu z ubiegłego roku. 

Ucieczka Sary H.” to najnowsza powieść obyczajowa z elementami paranormal fiction i komedii. Stworzona przez Paulinę Wróbel powieść to ponad 500 stron pasjonującej lektury, która niejednokrotnie zaskakuje czytelników.

„Ucieczka Sary H.” – opis

Co warto wiedzieć na temat fabuły nowej części przygód Małgorzaty Lindberg? Małgorzata, dawna gwiazda filmowa, coraz lepiej czuje się w swoim nowym ciele. Powoli przywyka już do całkiem nowej figury, stara się także nadrobić stracony czas i na nowo zbudować swoją pozycję w show biznesie – tym razem pod nazwiskiem Sary. Nikt nie jest bowiem świadomy, że Małgorzata nie zginęła wraz z jej ciałem w czasie wypadku samochodowego.

I chociaż kariera Małgorzaty w ciele Sary kwitnie, to prawowita właścicielka ciała nie daje o sobie zapomnieć. Sara H. próbuje bowiem cały czas odzyskać to, co do niej należy!

W tym samym czasie na jaw wyjdą kolejne skandale z aktorskiego półświatka. Światło dzienne ujrzą od dawna skrywane sekrety, a Małgorzata jeszcze nie raz będzie miała kłopoty!

„Ucieczka Sary H.” – lektura na wakacje

Ucieczka Sary H.” premierę miała 1 lipca. Ten termin nie jest przypadkowy, bowiem najnowsza publikacja Pauliny Wróbel świetnie nada się jako wakacyjna lektura. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira, podobnie jak poprzednia część z cyklu – „Tajemnica Sary H.”.

Książkę „Ucieczka Sary H.” w dobrej cenie kupić można poniżej: 

Similar Posts