Aktualności | Patronat

Weź udział w plebiscycie i zgarnij 15 książek!

Portal Granice.pl kolejny raz organizuje popularne plebiscyty na „Najlepszą książkę na Gwiazdkę” i „Najlepszą książkę na zimę”. Jak co roku polscy czytelnicy mają szansę zagłosować na swoją ulubioną książkę w okresie zimowo-świątecznym.

Popularny cykl wydarzeń

Kwartalne plebiscyty serwisu Granice.pl, w których wybierane są najciekawsze nowości wydawnicze kolejnych kwartałów, organizowane są od ponad 10 lat i z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich czytelników. Cykl wieńczy konkurs, w którym wybierane są najciekawsze książki roku, organizowany zawsze w styczniu.

Interesujące kategorie

Plebiscyty portalu Granice.pl to kilkanaście kategorii, na które składa się proza obca, literatura polska, literatura dla dzieci i młodzieży. Kilkadziesiąt książek, które ukazały się nakładem polskich wydawców – zarówno wielkich potęg wydawniczych, jak i mniejszych oficyn, to idealna okazja na podsumowanie swojego czytelniczego roku i przygotowanie własnej książkowej listy „najlepszych książek 2018”.

Wszystkie książki z plebiscytu „Najlepsza książka na Gwiazdkę” zaprezentowane zostały także w filmach na kanale Granice.pl na YouTubie.

Konkurs dla internautów

Wybory w plebiscytach na „Najlepszą książkę na Gwiazdkę” oraz „Najlepszą książkę na zimę” to nie tylko możliwość poznania najciekawszych nowości wydawniczych, ale także szansa na wygranie niezwykłych nagród! Oddający głos na swoje ulubione pozycje internauci mogą wygrać nawet 15 książek zgłoszonych do konkursu.

Oddać głosy – i zdobyć pakiet 15 książek – można w dwóch plebiscytach:

ksiazkanagwiazdke.pl – głosowanie trwa do 5 grudnia br. do końca dnia

ksiazkanazime.pl – głosowanie trwa do 9 grudnia br. do końca dnia.

Jak zwiększyć swoje szanse? Wystarczy zachęcić do głosowania znajomych lub uzasadnić wybór książek w konkretnym plebiscycie. Więcej na ten temat można przeczytać na stronach konkursowych.

Plebiscyt „Najlepsza książka na Gwiazdkę” i „Najlepsza książka na zimę” organizowany jest pod patronatem medialnym Stowarzyszenia Śląscy Blogerzy Książkowi.

Spraw, by magia tegorocznych świąt stała się wyjątkowa także w literaturze! Zagłosuj na swoje ulubione książki!

Similar Posts