Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Trup na weselu. Premiera najnowszej książki Karoliny Morawieckiej „Zabójstwo na cztery ręce, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)”

Już 18 września swoją premierę mieć będzie najnowsza powieść Karoliny Morawieckiej, cenionej autorki kryminałów w stylu cozy crime.

We wrześniu premierę mieć będzie kolejna, trzecia książka z kryminalnej serii Karoliny Morawieckiej. Pierwszy tytuł autorki znalazł się w miesiącu swojej premiery w czołówce kryminałów Empiku!

Poprzednie dwa tytuły, „Śledztwo od kuchni” oraz „Morderca na plebanii” okazały się sporym sukcesem, zachwycając polskich czytelników.

Czym Karolina Morawiecka zaskoczy czytelników tym razem? W „Zabójstwie na cztery ręce” wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka – bohaterka – musi rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę.Zabójstwo na cztery ręce książka

Kiedy przypadkowo natyka się na martwego mężczyznę, gościa weselnego, wie, że jej kolejna sprawa nie będzie łatwa. Jak zawsze jednak, Karolina Morawiecka zrobi wszystko, by dotrzeć do prawdy.

Rozpoczyna śledztwo, a najważniejszym w nim pytaniem jest: kto na weselu zabił? To jednak nie jest jedyna kwestia, na którą nie może łatwo znaleźć odpowiedzi – nikt z weselników nie chce się bowiem przyznać do znajomości z denatem.

W takt weselnych hitów, Karolina Morawiecka wyposażona w wiedzę na temat literatury i sztuki kulinarnej, u boku zakonnicy i psa, zmierzy się z mordercą. Pytanie, czy uda jej się go przechytrzyć?

Karolina Morawiecka, autorka, zaprasza do lektury swojej najnowszej książki „Zabójstwo na cztery ręce, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)”. Trzeci tom przygód jej książkowej imienniczki to kolejna pasjonująca lektura, która spodoba się wszystkim fanom dobrej komedii kryminalnej.

Obecnie na rynku dostępne są już dwie książki z tej polskiej serii w stylu cozy crime. W „Śledztwie od kuchni” poznajemy historię Karoliny Morawieckiej i razem z bohaterką musimy zmierzyć się z zagadką morderstwa na zamku w Pieskowej Skale. W drugim tomie – „Morderstwie na plebanii” – Karolina Morawiecka docieka, czy za śmiercią starszej parafianki w Wielmoży nie stoi groźny morderca.

 „Zabójstwo na cztery ręce” swoją premierę mieć będzie już 18 września bieżącego roku. Podobnie jak poprzednie książki z serii, tak i najnowszy tom przygód wdowy po aptekarzu, ukaże się nakładem Wydawnictwa Lira. Książkę można kupić już teraz m.in. tutaj.

Similar Posts