Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Morderczy trening i znikająca marynarka. Oto kolejna książka Karoliny Morawieckiej!

Morderczy trening. Dwa ciała. Znikająca marynarka. I tajemnica wotum sprzed lat. 30 września premierę miała najnowsza książka Karoliny Morawieckiej – „Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)”.

Zagadka drugiej śmierci

Pod koniec września premierę miała najnowsza powieść Karoliny Morawieckiej (pisarki), która kolejny raz zabrała czytelników w pełną przygód podróż z Karoliną Morawiecką (bohaterką). Tym razem bohaterka zmierzyła się z zagadkową sprawą kryminalną, którą odkryła w czasie… sportowego treningu!

„Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)” – opis

Z powodu skłonności do podjadania słodkości Karolina Morawiecka, wdowa po aptekarzu, zmuszona została do lekkiej zmiany stylu życia. Rozpoczynając ćwiczenia nordic walkingu wraz ze znajomą siostrą zakonną nie spodziewała się jednak, że w czasie jednego z treningów dojdzie do…. kryminalnego odkrycia!

Wraz z zakonnicą, Morawicka odkrywa prawdziwe miejsce zbrodni. Problem jednak jest taki, że… na miejscu zdarzenia nie ma ciała ofiary. Tymczasem policja odnajduje zwłoki młodej dziewczyny, a zniknięcie pewnej marynarki wzbudza czujność domorosłej detektywki.

Wdowa po aptekarzu postanawia rozpocząć własne śledztwo w Wielmoży, tymczasem znajoma zakonnica zostaje wysłana z tajną misją do krakowskiego klasztoru.

Co tym razem odkryje niezłomna Karolina Morawiecka?

„Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)” – wdowa po aptekarzu na tropie

„Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)” to kolejna część cenionego przez czytelników cyklu o Karolinie Morawieckiej. Czwarty tom serii cechuje się nie tylko świetnym humorem, ale także – niezwykle zagadkową intrygą kryminalną.

Najnowsza powieść Karoliny Morawieckiej ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira. Książkę „Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)” w dobrej cenie kupić można poniżej:

Similar Posts