Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

Nadszedł czas na „Ostatni cud”

Kiedy parze pięćdziesięciolatków rodzi się niespodziewane dziecko, samo to zakrawa na cud… a to dopiero początek magii, która dzieje się na kartach nowej powieści „Ostatni cud”.

 width=Fot. Wydawnictwo Lira

12 listopada premierę miała powieść „Ostatni cud” autorstwa pochodzącej z Dąbrowy Górniczej Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej. Powieść autorki nagrodzonej „Literacką przepustką” magazynu „Zwierciadło” to barwna opowieść utrzymana w klimacie realizmu magicznego.

„Ostatni cud” – opis

Kiedy parze pięćdziesięciolatków rodzi się niespodziewane dziecko, samo to zakrawa na cud… a to dopiero początek magii w Strzemieszycach Wielkich. Kiedy Janek ma siedem lat, objawiają się jego nadprzyrodzone zdolności. Nie wszyscy są jednak tym zachwyceni… a niektórzy wręcz przeciwnie, chcą za wszelką cenę wykorzystać dar chłopca.
Magiczny realizm – tak można określić powieść Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej. Łączy ona w niezwykle ciepły i swojski sposób wydarzenia wielce nieprawdopodobne, z olbrzymim talentem wprowadza na scenę nietuzinkowe postacie tak, że wydają się doskonale pasować do otoczenia. Proboszcz z przeszłością w zespole punkrockowym? Czemu nie! Znajdzie się też miejsce dla pięknej fizjoterapeutki, czterdziestoletniego paparazzi i dla Hindusa w trzech postaciach… bo czemu nie?

„Ostatni cud” – zagadkowa śmierć na rajskiej wyspie

„Ostatni cud” to barwnie napisana i niezwykle ciekawa powieść, która – chociaż osadzona w polskim klimacie – przesycona jest prawdziwą magią! Za sprawą nietuzinkowych postaci i intrygujących połączeń autorka podtrzymuje uwagę czytelników aż do ostatniej strony!

Powieść Marzeny Orczyk-Wiczkowskiej ukazała się nakładem Wydawnictwa Lira. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

Similar Posts