Aktualności | Artykuły | Sponsorowane

„Wenus umiera”. Aleksander Sowa powraca z nową powieścią

Makabryczna zbrodnia, do której dochodzi w Parku Narodowym Gór Stołowych to dopiero początek. Z nowym kryminałem „Wenus umiera” powraca Aleksander Sowa. Publikacja ukazała się na początku roku nakładem Wydawnictwa Lira.

 width=

Na początku lutego swoją premierę miała nowa powieść Aleksandra Sowy. „Wenus umiera” jest kolejnym kryminałem w dorobku czynnego zawodowo policjanta.

„Wenus umiera” – opis

O czym opowiada nowa książka Aleksandra Sowy? W czasie wędrówki szlakami Parku Narodowego Gór Stołowych dochodzi do makabrycznego odkrycia. Znalezione zostają ciała dwójki młodych ludzi. Początkowe założenia wskazują na to, że turyści stali się ofiarą wygłodniałego niedźwiedzia. Kiedy jednak na jaw wychodzi, że denaci to Miss Polski oraz syn partyjnego dygnitarza, sprawa nabiera zupełnie innego wymiaru. Śledztwem zajmuje się policjant z lokalnej komendy.

Tymczasem w Warszawie Emil Stompor bierze udział w jednej z najważniejszych akcji w jego życiu zawodowym. Losy Stompora oraz policjanta z Sudetów przetną się w nieoczekiwanym momencie.

„Wenus umiera” – śmierć nie bywa przypadkowa

W nowej książce Aleksander Sowa kolejny raz zabiera czytelników w podróż do lat 80. W dusznym komisariacie oraz na wilgotnych szlakach Górach Stołowych wraz z Emilem Stomporem próbujemy rozwiązać zagadkę, która oparta jest na prawdziwych wydarzeniach.

Aleksander Sowa kolejny raz zaskakuje intrygującą fabułą oraz ciekawą zagadką, czyli najważniejszymi elementami w prozie kryminalnej. Jeśli polubiliście chociażby „Gwiazdy Oriona”, koniecznie przeczytać musicie i „Wenus umiera”!

Do lektury powieści „Wenus umiera” zaprasza Wydawnictwo Lira!

Similar Posts